Internet

Lista chińskich blogów

Poniżej przedstawiamy listę darmowych platform, na których można zakładać blogi w Chinach. Niestety część tych platform wymaga weryfikacji numeru telefonu, z terenu Chin, więc nie da się z nich korzystać np. z Europy.

Lista chińskich blogów


Od czego zależy szybkość internetu?

Artykuł sponsorowany

Światłowód zwykle będzie szybszy niż internet mobilny. Prędkość transferu zależy jednak nie tylko od technologii dostępu do sieci, lecz także możliwości sprzętu, oferty operatora i innych czynników. Zobacz, co najbardziej wpływa na szybkość internetu.

Od czego zależy szybkość internetu?


Sztuczna Inteligencja z Polski

Sztuczna Intelignecja z Polski Dziś prawie wszystko skupia się wokół Internetu. Każdy sięga tam po konkretne informacje, często nawet codziennie. Z dnia na dzień jesteśmy zalewani coraz większą ich ilością.

Sztuczna Inteligencja z Polski


Design Cart otwiera nowy dział SEO

Dzisiaj zdecydowałem się napisać artykuł z branży technologi internetowych. Jako że na co dzień zajmuję się szeroko pojętą grafiką komputerową, temat technologii internetowych nie jest mi obcy, a firma która jest bohaterką mego artykułu jest mi bliska.

Design Cart otwiera nowy dział SEO


Jak zweryfikować bezpieczeństwo sklepu internetowego?

 

Robisz zakupy w sklepach internetowych? Kiedy ostatnio sprawdzałeś, czy miejsca, w których kupujesz są wiarygodne i bezpieczne? Klienci, niestety, rzadko to robią, a w sieci niezwykle łatwo natknąć się na oszustów. Podpowiadamy, jak zweryfikować bezpieczeństwo sklepu internetowego.

 

Jak zweryfikować bezpieczeństwo sklepu internetowego?


Darmowe Strony Edukacyjne

 


Dziś nauka nie musi być kosztowna. Doba Internetu daje coraz większe możliwości edukacyjne. Nieograniczony dostępo do wiedzy encyklopedycznej oraz do programów edukacyjnych staje się coraz bardziej powszechny.

Korzystanie z mediów społecznościowych, blogów i stron internetowych, może sprawić, że nauka będzie ciekawsza i bardziej zachęcająca. Zarówno w domu jak i w szkole. 

Darmowe Strony Edukacyjne


Emotka emotce nierówna

Emotka, jak sama nazwa wskazuje, wyraża w głównej mierze odczucia i nastroje. Możemy się jednak posługiwać różnymi formami wyrazu. Czasem warto wstawić buźkę, a czasem jedzenie, które tę radość wywołało.

 

Emotka emotce nierówna


Jak zamienić PDF na WORD?

Sam proces zamiany dokumentu PDF do formatu Word-a jest bardzo skomplikowany. Dlatego stworzyliśmy bezpłatne narzędzie internetowe umożliwiające w prosty sposób zamianę plików PDF do plików tekstowych DOC. 

Jak zamienić PDF na WORD?


Dlaczego pozycjonowanie strony jest ważne?

Dbanie o wygląd i pozycję naszej strony internetowej ma duże znaczenie i wpływ na to, jaki mamy przyrost nowych klientów. Co zatem zrobić, aby obrócić statystyki na swoją korzyść?

 

 

 

Dlaczego pozycjonowanie strony jest ważne?


Z jakimi kosztami trzeba się liczyć budując stronę internetową w Niemczech?

Jednym z pierwszych kroków tuż po założeniu firmy dla każdego jest budowa strony internetowej, jest to taki naturalny sposób na utworzenie swojego wirtualnego biura, dziś w Niemczech praktycznie każdy szuka usług w Google.de przez co nie mieć strony internetowej to tj. by ignorować całą klientelę.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć budując stronę internetową w Niemczech?


Pozycjonowanie lokalne – dlaczego warto o nie zadbać?

Współczesny marketing kładzie duży nacisk na pozycjonowanie stron internetowych. Nie ma nic dziwnego w tej tendencji. Praktycznie każdy z nas poszukuje dziś informacji przede wszystkim w wyszukiwarce Google. Widoczność twojej strony w wynikach wyszukiwania Google to pierwszy krok do sukcesu. Opowiemy dziś, dlaczego warto stawiać nie tylko na globalne, ale również lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie lokalne – dlaczego warto o nie zadbać?


Prywatna komunikacja dzięki UseCrypt Messenger, niedostępna nigdzie indziej – co sprawia, że jest tak bezpieczny?

Polscy inżynierowie opracowali model szyfrowania, który fundamentalnie zmienia sposób bezpiecznej komunikacji. UseCrypt Messenger zapewnia realizację szyfrowanych połączeń telefonicznych, wymianę wiadomości oraz plików na smartfonach. W porównaniu do znanych produktów konkurencji, aplikacja korzysta z autorskich zabezpieczeń, gwarantujących pełną prywatność przesyłanych informacji, aby wykluczyć ryzyko podsłuchu czy ataku hackerskiego. UseCrypt Messenger, to bezpieczny komunikator internetowy, zbudowany w oparciu o zestaw aplikacji klienckich (iOS, Android) oraz aplikacji serwerowych (serwer tekstowy, serwer głosowy). Komunikator pozwala na realizację szyfrowanych połączeń głosowych w standardzie HD Voice, a także na bezpieczną wymianę treści, w tym multimediów. Po tym, jak Agenda Obrony Narodowej Rządu Izraela zarekomendowała system dla administracji państwowej, system testował i zamówił rząd księstwa Monaco. Teraz zaś aplikacja jest już dostępna dla użytowników sieci Plus.

 

Prywatna komunikacja dzięki UseCrypt Messenger, niedostępna nigdzie indziej – co sprawia, że jest tak bezpieczny?


Jak stworzyć dobrą stronę internetową? Mini poradnik o stronach www od A do Z?

Własna strona internetowa jest koniecznością w dobie Internetu. Prowadzenie działalności bez reklamy w Internecie w postaci strony czy mediów społecznościowych, to ryzyko utraty naw 60% klientów. Obecnie coraz więcej osób szuka usług i produktów w sieci. Ja stworzyć swoją stronę internetową?

Jak stworzyć dobrą stronę internetową? Mini poradnik o stronach www od A do Z?


Lista stron edukacyjnych

Przedstawiamy listę najpopularniejszych polskich stron związanych z edukacją, pomocnych zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Lista stron edukacyjnych


Potęga sieci

Wiele osób uważa, że jeśli coś nie istnieje w internecie, to tego po prostu nie ma. Reklama bezpośrednia lub ta bazująca na „poczcie pantoflowej” może sprawdzać się w lokalnych społecznościach, ale mniejsze i większe firmy nie odważą się nie docenić i nie inwestować w profesjonalne strony internetowe i promocję w mediach społecznościowych. Do tego niezwykle istotnym aspektem jest sama pozycja witryny w wyszukiwarce.

  1. Daj się znaleźć
  2. Postaw na słowo
  3. Słowa, które sprawdzają się na co dzień

Potęga sieci


Jak zmienić adres IP komputera i ukryć swoją lokalizację?

Tak jak w życiu realnym stosuje się metody pozwalające na identyfikowanie ludzi, tak samo w sieci nie brak jest narzędzi używanych celem identyfikowania wybranych użytkowników internetu. Jednym spośród tego rodzaju narzędzi będzie adres IP. To właśnie dzięki niemu możliwe staje się sprawdzanie jakiego typu strony i portale odwiedzamy, kiedy się logujemy, a kiedy wręcz przeciwnie pozostajemy offline. IP daje także możliwość komunikacji w internecie, bowiem posiada go każde spośród urządzeń podłączonych do sieci.

 

Jak zmienić adres IP komputera i ukryć swoją lokalizację?


Jak zabezpieczyć stronę WordPress


Choć WordPress w sam w sobie jest dość bezpiecznym system CMS to jednak mogą występować przypadki włamań i naruszeń, dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiednią ochronę twojej strony internetowej. W tym artykule podpowiemy Ci co możesz zrobić, aby zwiększyć bezpieczeństwo strony postawionej na WP.

 

Jak zabezpieczyć stronę WordPress


Jak stworzyć webinar online?

W ostatnich czasach webinary zaczynają być bardzo popularną formą promocji produktów, usług czy po prostu marki. W poniższym artykule, postaram się omówić wszystkie aspekty tworzenia webinaru online.

Jak stworzyć webinar online?


Lokalizacja stron www to to samo co Tłumaczenia stron www?

Wraz z rozwojem technologii Internet wyparł standardowe media i stanął na podium jeśli chodzi o reklamę. Większość firm ma już swoje witryny w sieci, co pozwala im na poszerzenie grona odbiorców i dotarcie do sporej ilości ludzi w stosunkowo krótkim czasie i stosunkowo niskim koszcie.

Lokalizacja stron www to to samo co Tłumaczenia stron www?


Czas na zakupy online na co zwracać uwagę?

W internecie można kupić niemalże wszystko, wygodnie, szybko, w atrakcyjnych cenach. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że czeka w nim też wiele zagrożeń. Jeśli ktoś nie będzie uważny, to niestety istnieje ryzyko padnięcia ofiarą cyberprzestępcy. Jako że coraz więcej osób robi zakupy online, to nie brakuje też jednostek próbujących wykorzystać każdą okazję do wzbogacenia się cudzym kosztem. Zależy im przede wszystkim na dostaniu się do konta bankowego, aby ukraść znajdujące się na nim pieniądze. Niektórzy nie są nawet świadomi tego, że podają swoje dane wrażliwe na fałszywej stronie, która została stworzona przez cyberprzestępców. Trzeba być wobec tego bardzo uważnym w internecie.

Czas na zakupy online na co zwracać uwagę?


Dodawanie strony do wyszukiwarek GOOGLE, BAIDU, YANDEX, BING

W artykule tym w kilku krokach postaramy się poradzić wam jak dodać adres swojej witryny do najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

Nie oszukujmy się. Na świecie liczą się tylko 4 wyszukiwarki internetowe. Są to GOOGLE, BAIDU, YANDEX i BING. Nasza strona działa w wielu językach i temat wyszukiwarek jest nam znany. Więc postaramy się krótko wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi. 

Dodawanie strony do wyszukiwarek GOOGLE, BAIDU, YANDEX, BING


Internet światłowodowy - ogromna paleta korzyści

Internet w dzisiejszych czasach to absolutna podstawa. Coraz trudniej znaleźć miejsca, w których nie ma do niego dostępu. Szkoły, miejsca pracy czy inne obiekty użyteczności publicznej oferują pełny dostępu do internetu. Nic więc dziwnego, że pragniemy w zaciszu własnych domów czy mieszkań cieszyć się szybkim oraz niezawodnym internetem. Światłowodowy to najlepszy możliwy wybór, oferujący stabilne i szybkie połączenie niezależne od warunków atmosferycznych. Co wartości wiedzieć o łączu światłowodowym? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!.

Internet światłowodowy - ogromna paleta korzyści


Jak uniknąć oszustw podczas inwestowania w kryptowaluty?

Opublikowany w czerwcu raport U.S. Federal Trade Commission's Consumer Protection Data Spotlight wykazał, że ponad 46 000 osób w samych Stanach Zjednoczonych ucierpiało z powodu oszustw kryptowalutowych od 2021 roku. Jak uniknąć oszustwa?

Jak uniknąć oszustw podczas inwestowania w kryptowaluty?


Jak otrzymać 1xBet bonus?

Współpraca z zaufanym bukmacherem będzie korzystna nie tylko ze względu na możliwość zarabiania na zakładach, ale także ze względu na przemyślany program lojalnościowy. Uzyskać 1xBet bonus łatwo mogą zarówno początkujący, jak i zarejestrowani od dawna klienci.

Jak otrzymać 1xBet bonus?